signature cocktails

WORLD OF FASHION

Ponorte sa s nami do sveta fenomenálnych módnych návrhárov, ikonických parfumov, luxusných módnych značiek či jedinečných miest. Naše signature cocktaily sú inšpirované fenoménom módy, v ktorej sa odzrkadľuje životný štýl, osobnosť, aktuálny trend a luxus. A také sú aj naše signature cocktaily, presvedčte sa sami a vyberte si z našej ponuky desiatich jedinečných cocktailov, pri ich tvorbe sme sa inšpirovali vôňami ikonických parfumov a talentom módnych návrhárov.

/BOMBAY GIN, CAMPARI, CEDARWOOD, MANDARINE, BITTER, CITRUS, CHAMPAGNE/

Ikonický parfum súčasnej doby, ktorý zmenil svet vôní a stal sa symbolom života celebrít i bežných ľudí. Predstavuje spojenie luxusu a každodenného života. Kvety, korenie a citrusy sú základné ingrediencie pri tvorbe parfumu tak, ako aj pri tvorbe tohto cocktailu.

/BELVEDERE VODKA, LILLET BLANC, ROSE, PATCHOULI, CITRUS, CHAMPAGNE/

Najluxusnejší parfum zo všetkých – Chanel No. 5. Pochádza z Francúzska, a tak sme tento jemný cocktail s tónmi ovocia, korenín a kvetov doplnili o šampanské značky Moët & Chandon. Odmeňte sa luxusom s našim cocktailom No. 5

/FINLANDIA GREP VODKA, BLACKBERRY, PEACH, BUBBLE GUM, CITRUS, PROSECCO/

Cocktail, ktorý sme venovali módnej a filmovej ikone Marylin Monroe, nesie tóny ovocia, sviežosti a je doplnený jedným z jej obľúbených nápojov – bublinkami. Zážitok z tohto cocktailu má zanechať trochu z Marylin – má byť jemný, sladký, zraniteľný a na druhej strane podmanivý, extravagantný a zvodný.

NEW YORK

/FINLADIA LIME, CRANBERRY, MANDARINE, RASPBERRY, ROSEMARY, CITRUS/

Ikonické mesto, kde sa stretáva móda, film, showbiznis a kultúra. Azda žiaden cocktail sa nepreslávil vo f ilme a seriáloch viac ako ikonický Cosmopolitan. Nie je tak, Carrie? Vychutnajte si našu verziu Cosma s nádychom štýlového moderného New Yorku a podoby 21. storočia.

GUCCI

/BOMBAY GIN, ITALICUS BERGAMOTO, APPLE, CITRUS, PROSECCO/

Sfilmovaný príbeh Gucci uchvátil celý svet. Gucci je synonymum úspechu, kvality a luxusu. Inšpirovali sme sa ikonickým dizajnom tejto značky a upravili najobľúbenejší cocktail samotného Mauritzia Gucci, Martini cocktail, do ovocnejšej a sviežejšej podoby.

/BOMBAY GIN, ST. GERMAIN, YUZU, MANDARINE, CITRUS , TONIC, NEON MAGIC/

Keď sa povie Versace, predstavíme si prestíž, rešpekt a autoritu. Cocktail je inšpirovaný samotným Gianni Versace a jeho výstredným životom – unikátny a výstredný, ktorý vzbudzuje pozornosť rovnako ako samotná značka. Veď posúďte sami.

/BACARDI 8, BLACKBERRY, WHITE CHOCOLATE, CITRUS, COLA, MAGIC COLA CLOUD/

Fenomén, ktorý zmenil tvár celého módneho priemyslu – Karl Lagerfeld. Cocktail, ktorý je inšpirovaný jedným z najuznávanejších a najvplyvnejších módnych návrhárov je podaný trošku nevšedne. Viac Vám priblížime osobne.

/FINLANDIA GREP, LIMONCELLO, LYCHEE, LEMON, LIGHT BUBBLES/

Značka, ktorou sme chceli reprezentovať aj kúsok Slovenska – farebný, svieži a osobitý cocktail, stvorený pre každú párty. Na dizajne tohto cocktailu sa spolupodieľala bratislavská značka WTF?!, ktorá je už dnes ikonou a symbolom módy na Slovensku.

Pridaj sa k nášmu tímu v Clique!

Hľadáme nadšených a dynamických ľudí, ktorí sa chcú stať súčasťou našej rodiny. Ak máš vášeň pre skvelú kávu, vynikajúce drinky a miluješ prácu s ľuďmi, máme pre teba skvelú príležitosť!

Neváhaj a staň sa súčasťou nášho úspešného tímu!